Otevírací doba:
Po - Ne: 8:30 - 18:00
So: 8:00 - 13:00

Telefon: +420 734 111 584
Email: r.nechanska@seznam.cz

kosmetika: 777 954 871
pedikura, masáže: 607 844 712
modelace nehtů, prodlužování řas: 774 313 361

Kosmetika

Chemický peeling – AHA kyseliny

Mechanický peeling

Mechanický peeling znamená ošetření pleti krémy s abrazivními přísadami (např. drcenými mandlovými otrubami, jemným pískem apod.), které se nanášejí lehkou masáží, při níž dochází mechanicky k odloučení nejpovrchněji uložené části rohové vrstvy pokožky. Tímto způsobem je možné dosáhnout mírného vyhlazení pleti, ale častá a nešetrná aplikace může vést i k poškození kůže.

Chemický peeling

Profesionální exfoliační a zesvětlující program pro jasnější pleť bez poskvrny. Je vhodný pro všechny typy pleti, obzvláště pro matnou a předčasně stárnoucí pleť s vráskami a pigmentovými skvrnami. Výborně se hodí také pro nečistou pleť a nezanícené akné. Toto sekvenční ošetření, které využívá vzájemného a doplňkového účinku a odlišného času působení kyselin PHA a AHA a vytváří z nich efektivní bělicí a prosvětlující komplex. Zkrášlí a projasní pleť, zmírní znaky stárnutí, dokáže vyhladit jemné vrásky i odstranit pigmentové skvrny. Je nedílnou součástí léčby akné, zjemňuje jizvičky a působí pozitivně na mastnou pokožku.

Masáž obličeje

Masáž obličeje má podle mnoha masérů ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém.

Lymfatická masáž dekoltu, krku a obličeje

Vhodná jako doplněk pravidelné kosmetické péče,nebo jako samostatná procedura.Je významná jako součást celkové terapie v anti-agin programu.

Vhodná:
  • unavená ochablá plet
  • nezdravá barva kůže
  • předčasná tvorba vrásek
  • váčky pod očima
  • otoky v obličeji
  • bolesti hlavy
  • stres a nervozita
  • akné a jiné kožní projevy
  • podpora imunitního systému
  • prevence projevů stárnutí
Cílem této techniky je podpora odtoku nadbytečné mízní tekutiny ze tkání, ale bez filtrace do podkoží, odstranění se napětí v oblasti hlavy a krční páteře, prokrvením a vypnutím pokožky.

Mikromasáž očního okolí

Jedná se o speciální jemnou a účinnou masáž oblasti kolem očních víček, která zlepšuje prokrvení a tok lymfy v oblasti očí. Výsledkem je zjemnění vrásek kolem očí a mírné zlepšení otoků či tmavých kruhů pod očima.

Ošetření biostimulačním laserem

Naše práce je zkvalitněna spoluprací se švýcarskou firmou Medistelar. Jejich výrobky zn. Lasocar mají vynikající úroveň. Neozařující laser spolu s gelem Lasocar jsou vysoce účinné. Jejich vliv na vyhlazení vrásek, léčbu akné, léčbu oparů a vyhlazení jizev po drobných kosmetických operacích je patrný téměř okamžitě po prvních aplikacích.

Aktivace v salonu

Gel Lasocar je důkladně vmasírován do hloubky dobře vyčištěné pleti. Během zasychání je po dobu 7 – 10 minut aktivován laserovým světlem vlnové délky 645nm. Poté kosmetička pokračuje ve Vašem obvyklém kosmetickém ošetření, například nanesení pleťové masky nebo výživného či ochranného krému.

Líčení

V našem salonu nabízíme večerní líčení, profesionální svatební líčení, líčení na ples, kompletní změnu Image, foto make-up a služby stylistky. Styl líčení vybíráme podle věku a typu osobnosti, tak aby vynikla přirozená krása a jedinečnost.

Ultrazvukavá škrabka s použitím účinné látky 10 min. / 50 Kč.

Při každém kosmetickém ošetření je pleť čištěna ultrazvukovou špachtlí.

Jak špachtle pracuje:
jedná se o revoluční metodu čištění pleti. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, která pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, naprosto bezbolestně, neagresivně a velmi účinně hloubkově čistí pleť. Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikro masáž kožní tkáně. Tato metoda kůži omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí. Přispívá tak k buněčné obnově pokožky. Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do kůže. Díky osmotickému jevu, který se aktivuje střídavým stlačováním a rozpínáním mezibuněčné tekutiny, se dosahuje i výrazné hydratace pleti. Mikro masážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu Kosmetické ošetření: kolagenu a elastinu. V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy. Ošetření nahrazuje hloubkové čištění, přičemž ale vyčistí až 80 % pórů. To je naprosto bezkonkurenční výsledek oproti ručnímu čištění, navíc klient nemá po ošetření flekatou a podrážděnou pleť.

Ošetření ultrazvukem za pomoci účinné látky

Výživa pleti: typy sér: kyselina hyaluronová, kolagen, elastin, retinol, thalasso, kašmír, synergy lifting, zinek, multimineral, panthenol

Liftingové ošetření: zažehluje se kyselina hyaluronová + speciální ampule značky Electra Cosmetics – intenzivní ošetření s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou, Vit. A a E a hedvábnými proteiny. Vhodné pro omlazení suché, dehydratované, poškozené pleti či pleti bez vitality. Obnovuje hydrataci a epidermální bariéru. Posiluje netabolismus, povzbuzuje obnovu buněk, tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Brání škodlivému působení volných radikálů. Ošetření aknózní pokožky: zažehluje se kys.hyaluronová/zinek/retinol/multimineral (dle stavu pokožky + speciální ampule značky Electra Cosmetics – koncentrované sérum vhodné pro mastnou, nečistou a aknózní pleť, pro pleť se skvrnami po akné. Působí přímo na průběh tvorby melaninu a upravuje jeho utváření, napomáhá rozptýlit jeho opětovnou epitelizační tkáň a lepší hydratační a ochranné působení.