Otevírací doba:
Po - Ne: 8:30 - 18:00
So: 8:00 - 13:00

Telefon: +420 734 111 584
Email: r.nechanska@seznam.cz

kosmetika: 777 954 871
pedikura, masáže: 607 844 712
modelace nehtů, prodlužování řas: 774 313 361

Manikůra a pedikůra

„Ruce jsou naší vizitkou proto bychom jim měli věnovat každodenní péči“

Modelace nehtů

Tato služba obsahuje modelaci (prodloužení) nehtů na tipy nebo šablony. Nehty mají tvar dle vašeho přání, tzn. rovné, oválné, nebo špičaté (nemyslím stilety). Trendem pro letošní léto jsou oválné tvary, matné barevné konečky růžové, modré a samozřejmě bílé. V ceně modelace je permanentní gelová Francie jakékoliv barvy, decentní zdobení (pokud si klient přeje) a základní manikúra, včetně lehké masáže rukou. Doba celkové modelace je asi 2 hod. Používáme materiál od firmy Expa-Nails, Beauty-lada.

Nabízené typy modelace nehtů:

 • Modelace nehtů UV gelem
 • Modelace nehtů ACRY gelem
 • Modelace permanentní manikúry
 • Nail Art – ruční zdobení nehtů
 • Kamínky, obtisky, atd.
U modeláže nehtů si sama vyberete tvar, barvu a svůj styl. Po úpravě nehtů se vám zvedne sebevědomí a zvýrazní se vaše osobnost. Váš osobní styl se promítá nejen do oblékání a líčení, ale i do úpravy nehtů.

Dále pečujeme také o přírodní nehty, ošetřujeme je různými zábaly a speciálními kůrami na ruce, nabízíme manikúru klasickou, francouzskou, japonskou (p-shine).

Manikůra

Manikůra je komplexní péče o ruce včetně nehtů a nehtového valu.

Manikůra Pshine

Japonská manikůra – přírodní metoda pro zpevnění přírodních nehtů. Principem je zalešťování pasty obsahující včelí vosk a následné doleštění nehtovým pudrem. Tato metoda zajišťuje rychlejší růst, regeneraci a pevnost nehtů. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají zdravě a skvěle!

Parafínový zábal na ruce

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. V kosmetice se používá aromaterapeutický parafín s obsahem aromatických olejů a vitamínů pro výživu, zjemnění, prohřátí a prokrvení ošetřované pokožky. Odstraňuje odumřelé a suché kožní buňky. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, její viditelné a okamžité omlazení, ale dojde k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Aplikace parafínu není nijak limitována, můžete si ji dopřávat, jak často budete chtít. Doporučuji opakovat parafínovou kúru alespoň 1x za 4 týdny v rámci celkového ošetření pleti.

SPA manikůra

Na co se můžete těšit?
 1. krátké namočení do lázně s vonnou esencí
 2. peeling rukou opracování kůže okolo nehtů
 3. ošetření nehtů
 4. výživný zábal nebo maska
 5. popřípadě parafínová lázeň
 6. lakování nehtů, případně výživa nehtů
 7. aplikace výživného olejíčku
 8. aplikace krému dle typu pokožky
SPA manikůra je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

Masáž rukou

 • prokrvení pokožky rukou
 • uvolnění svalového napětí
 • prevence proti stárnutí
 • zrychlení látkové výměny
Masáž rukou je pouze doplňkový úkon.

Každá zákaznice, která k nám chodí na modeláž nehtů na rukou, má automaticky zvýhodněnou cenu na modeláž nehtů na nohou.

Pedikúra a nehtová modelace na nohou

Ošetřování nohou a odborná porada často zamezí vzniku nebo zhoršení nemoci a vady nohou. Pravidelná pedikúra je schopná odstranit řadu potíží a bolestivých stavů. Při pedikúře odstraňujeme ztvrdlou kůži, mozoly, kuří oka, stříháme a upravujeme nehty i zarostlé a deformované.

Nabízené služby:

 • Nehtová modeláž na nohou
 • Lakování nehtů na nohou
 • Masáž nohou

Modeláž nehtů na nohou

Modelace nehtů na nohou obnáší základní manikúru, modeláž nehtů, francouzskou gelovou manikúru. Na závěr lehká a uvolňující masáž nohou. Tato modelace vydrží zhruba 6 týdnů a je velmi oblíbená zejména v letních měsících, kdy vaše nožky vykukují z bot. Pro zákaznice, které chodí na modelaci rukou, je zvýhodněná cena.